czy to nie dziwne
że tyle jest dróg
a my wciąż stoimy?
ni nogą ruszyć
choć zdrowa to nić
a ręka krzepnie
lecz da się z tym żyć
czy to nie straszne?
zdrowe ciała
zdrowe nadzienie
lecz chore jest wszystko
choć zdrowe
Zostawiam Was z tym do piątku, bo prawdopodobnie wtedy dodam kolejny wpis.
Nie czuję się uprawniona do komentowania od strony artystycznej, bo mimo że czasem sama piszę wiersze i dużo takowych tomików przeczytałam, nie czuję się kimś, kto miałby prawo to oceniać. :) Ale przyznam, że wiersz zostawia coś po sobie, jakieś nieme pytanie, coś, nad czym warto się zastanowić. I ja Ci za to z góry dziękuję. Za temat do przemyśleń.
OdpowiedzUsuńZapamiętam ten wiersz przez długie lata. Jest w nim coś niezwykłego!
OdpowiedzUsuń